Polish (PL)
Polish (PL)
English (en-GB)
German (DE)

Czas realizacji

Na czas realizacji zamówienia składa się:

 

Dostępność produktu

Informacja o terminie realizacji zawarta na karcie towaru jest wyłącznie informacyjna. Zamówienia składające się z więcej niż jednej uszczelki realizujemy w terminie najmniej dostępnej uszczelki (standardowo - 2-14 dni roboczych).

 

Czas zaksięgowania wpłaty

W przypadku wyboru tradycyjnego przelewu (przedpłaty) Polgasket Aleksander Walczak rozpocznie realizację zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym (potrwa to ok. 1-2 dni roboczych).

 

Czas kompletowania zamówienia

Kompletowanie zamówienia i przygotowanie do wysyłki zajmuje nam zazwyczaj 2-14 dni roboczych.

 

Czas dostawy przez przewoźnika

Polgasket Aleksander Walczak realizuje dostawy za pomocą firmy kurierskiej FedEx. Przesyłki doręczane przez tych przewoźników trafiają do Klienta zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z magazynu. Gwarantowany termin podjęcia pierwszej próby doręczenia przesyłki przez FedEx wynosi 24h, z powodów niezależnych od nas może się wydłużyć - prosimy o kontakt w celu uzyskania numeru listu przewozowego FedEx.

 

Polgasket Aleksander Walczak nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy przewozowe z usługi transportowej. 

 

W szczególnych sytuacjach od nas niezależnych czas realizacji zamówienia może się jednak wydłużyć. Poinformujemy Państwa telefonicznie lub mailowo.

Koszty przesyłki

Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę i są doliczane do wartości zamówienia.

  • FedEx płatność z góry: 30,75zł brutto (25zł netto) za paczkę do 30kg.
  • FedEx płatność z góry: 184,50zł brutto (150zł netto) za paletę do 300kg

Towar, który nie zmieści się w jednej paczce lub palecie zostanie spakowany w kolejnych paczkach, z uwzględnieniem dodatkowych kosztów transportu w wysokości wielokrotności pierwszej paczki lub palety. W przypadku braku zgody na dodatkowe koszty konieczne będzie zorganizowanie własnej metody odbioru z adresu firmy, po uregulowaniu płatności. Informacja ta jest również zawarta w klauzuli podczas składania zamówienia.


W przypadku wysyłki poza granice Polski koszty transportu wyceniane są indywidualnie według wielkości, wagi przesyłki oraz kraju docelowego. Prosimy wtedy o kontakt. Nie ma natomiast możliwości wysyłki za granicę za pobraniem lub na paragon (wyłącznie na fakturę z aktywnym TAX ID)

 

Please contact us if you wish to send your order out of Poland.

FaLang translation system by Faboba