Polish (PL)
Polish (PL)
English (en-GB)
German (DE)

  POLGASKET

  Produkcja Uszczelek

  LOCTER PREMIUM

  Wzmacniana wersja popularnych uszczelek

  • Wykonanie 3-warstwowe stalowe

  • Stal tłoczona

  • Wysokiej jakości zamienne materiały

  Standard Premium

  USŁUGI

  Sprawdź naszą ofertę produkcji

  DORABIANIE USZCZELEK WG WZORU

  Proponujemy dorabianie nietypowych uszczelek, nawet w pojedynczych ilościach

  DORADZTWO TECHNICZNE

  Zadzwoń lub napisz do nas!

  Nowe produkty

  Firma POLGASKET oferuje produkcję szerokiego zakresu uszczelnień silnikowych, m.in.

   

  * Uszczelek pod głowicę, w wersji z materiału zbrojonego (tzw. wersja miękka w zakresie grubości 0,85-2,0mm) oraz wzmacnianych 3-warstwowych (zakres grubości 1,25mm-2,4mm i powyżej na specjalne zamówienie np. do potrzeb sportowych)

  * Uszczelek podgłowicowych z łączonym pierścieniem stalowym i okuciami kanałów wodnych oraz olejowych (zastosowanie zarówno do silników benzynowych i diesel)

  * Uszczelek kolektorów ssących i wydechowych, łącznie z okuciem komory spalania

  * Uszczelek klingerytowych

  * Uszczelek gumokorkowych

  * Uszczelek ze stali tłoczonej

  * Uszczelek turbosprężarek

  Uszczelki produkowane przez firmę POLGASKET wykonane są z wysokiej jakości materiałów uszczelniających sprawdzonych producentów, takich jak Interface Performance Materials, Temacauto, klingerytów AFM-200, materiałów uszczelkowych na bazie lateksu, Corteco, Eriks, Freudenberg Group, Wacker Silicones i  AWA-Technik.

   

  Zachęcamy zarówno do zakupów w naszym sklepie internetowym, jak i do podjęcia współpracy w zakresie produkcji uszczelek na zamówienie. Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów proponujemy pełen zakres doradztwa technicznego, doboru materiałów i dopasowania Państwa indywidualnych potrzeb produkcyjnych. Prosimy o przesyłanie zapytań drogą mailową, lub przesłanie wzorów uszczelek kurierem bezpośrednio na nasz adres.

  O FIRMIE

  Uszczelki POLGASKET


  Nasza firma oferuje produkcję uszczelek silnikowych zastosowania rolniczego, motoryzacyjnego lub przemysłowego. Dzięki nowoczesnym technologiom obróbki i produkcji (cięcie ploterowe, laserowe, oscylacyjne, wykrojnikowe, lakierowanie uszczelek, projektowanie CAD) możemy zaproponować Państwu usługi produkcji zarówno hurtowe jak i detaliczne, dopasowane do Państwa potrzeb.

   

  Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości, sprawdzonych gatunków materiałów proponujemy Państwu wysokiej jakości wyroby uszczelniające, z możliwością dopasowania między innymi grubości, wymiarów oraz średnic uszczelek, również na Państwa indywidualne zapotrzebowanie.

  FaLang translation system by Faboba