+48 61 22 11 880

Search - HikaMarket Vendors
Gridbox - Search
Znaleziono
Znaleziono

POLGASKET

Produkcja Uszczelek

LOCTER PREMIUM

Wzmacniana wersja popularnych uszczelek

  • Wykonanie 3-warstwowe stalowe
  • Stal tłoczona
  • Wysokiej jakości zamienne materiały
Standard Premium

USŁUGI

Sprawdź naszą ofertę produkcji

DORABIANIE USZCZELEK WG WZORU

Proponujemy dorabianie nietypowych uszczelek, nawet w pojedynczych ilościach

DORADZTWO TECHNICZNE

Zadzwoń lub napisz do nas!

Firma POLGASKET oferuje produkcję szerokiego zakresu uszczelnień silnikowych, m.in.

 

* Uszczelek pod głowicę, w wersji z materiału zbrojonego (tzw. wersja miękka w zakresie grubości 0,85-2,0mm) oraz wzmacnianych 3-warstwowych (zakres grubości 1,25mm-2,4mm i powyżej na specjalne zamówienie np. do potrzeb sportowych)

* Uszczelek podgłowicowych z łączonym pierścieniem stalowym i okuciami kanałów wodnych oraz olejowych (zastosowanie zarówno do silników benzynowych i diesel)

* Uszczelek kolektorów ssących i wydechowych, łącznie z okuciem komory spalania

* Uszczelek klingerytowych

* Uszczelek gumokorkowych

* Uszczelek ze stali tłoczonej

* Uszczelek turbosprężarek

Uszczelki produkowane przez firmę POLGASKET wykonane są z wysokiej jakości materiałów uszczelniających sprawdzonych producentów, takich jak Interface Performance Materials, Temacauto, klingerytów AFM-200, materiałów uszczelkowych na bazie lateksu, Corteco, Eriks, Freudenberg Group, Wacker Silicones i  AWA-Technik.

 

Zachęcamy zarówno do zakupów w naszym sklepie internetowym, jak i do podjęcia współpracy w zakresie produkcji uszczelek na zamówienie. Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów proponujemy pełen zakres doradztwa technicznego, doboru materiałów i dopasowania Państwa indywidualnych potrzeb produkcyjnych. Prosimy o przesyłanie zapytań drogą mailową, lub przesłanie wzorów uszczelek kurierem bezpośrednio na nasz adres.

O FIRMIE

Uszczelki POLGASKET

Nasza firma oferuje produkcję uszczelek silnikowych zastosowania rolniczego, motoryzacyjnego lub przemysłowego. Dzięki nowoczesnym technologiom obróbki i produkcji (cięcie ploterowe, laserowe, oscylacyjne, wykrojnikowe, lakierowanie uszczelek, projektowanie CAD) możemy zaproponować Państwu usługi produkcji zarówno hurtowe jak i detaliczne, dopasowane do Państwa potrzeb.

 

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości, sprawdzonych gatunków materiałów proponujemy Państwu wysokiej jakości wyroby uszczelniające, z możliwością dopasowania między innymi grubości, wymiarów oraz średnic uszczelek, również na Państwa indywidualne zapotrzebowanie.