Polish (PL)
Polish (PL)
English (en-GB)
German (DE)

Czas realizacji

Na czas realizacji zamówienia składa się:

 

Dostępność produktu

Informacja o terminie realizacji zawarta na karcie towaru jest wyłącznie informacyjna. Zamówienia składające się z więcej niż jednej uszczelki realizujemy w terminie najmniej dostępnej uszczelki (standardowo - 2-14 dni roboczych).

 

Czas zaksięgowania wpłaty

W przypadku wyboru tradycyjnego przelewu (przedpłaty) Polgasket Spółka z o.o. rozpocznie realizację zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym (potrwa to ok. 1-2 dni roboczych).

 

Czas kompletowania zamówienia

Kompletowanie zamówienia i przygotowanie do wysyłki zajmuje nam zazwyczaj 2-14 dni roboczych.

 

Czas dostawy przez przewoźnika

Polgasket Spółka z o.o. realizuje dostawy za pomocą firmy kurierskiej FedEx. Przesyłki doręczane przez tych przewoźników trafiają do Klienta zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z magazynu. Gwarantowany termin podjęcia pierwszej próby doręczenia przesyłki przez FedEx wynosi 24h, z powodów niezależnych od nas może się wydłużyć - prosimy o kontakt w celu uzyskania numeru listu przewozowego FedEx.

 

Polgasket Spółka z o.o. nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy przewozowe z usługi transportowej. 

 

W szczególnych sytuacjach od nas niezależnych czas realizacji zamówienia może się jednak wydłużyć. Poinformujemy Państwa telefonicznie lub mailowo.

Koszty przesyłki

Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę i są doliczane do wartości zamówienia.

  • FedEx płatność z góry: 30,75zł brutto (25zł netto) za paczkę do 30kg.
  • FedEx płatność z góry: 184,50zł brutto (150zł netto) za paletę do 300kg

Towar, który nie zmieści się w jednej paczce lub palecie zostanie spakowany w kolejnych paczkach, z uwzględnieniem dodatkowych kosztów transportu w wysokości wielokrotności pierwszej paczki lub palety. W przypadku braku zgody na dodatkowe koszty konieczne będzie zorganizowanie własnej metody odbioru z adresu firmy, po uregulowaniu płatności. Informacja ta jest również zawarta w klauzuli podczas składania zamówienia.


W przypadku wysyłki poza granice Polski koszty transportu wyceniane są indywidualnie według wielkości, wagi przesyłki oraz kraju docelowego. Prosimy wtedy o kontakt. Nie ma natomiast możliwości wysyłki za granicę za pobraniem lub na paragon (wyłącznie na fakturę z aktywnym TAX ID)

 

Please contact us if you wish to send your order out of Poland.

FaLang translation system by Faboba